Mistrzostwa Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych
11 Maj 2019 19:22Mistrzostwa Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Dnia 09.05.2019r. nasi uczniowie wzięli udział w XXXVII Mistrzostwach Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w Sztafetowych Biegach Przełajowych we Włocławku.
Zawodnicy startowali na malowniczej trasie wokół Jeziora Czarne we Włocławku. Nasza drużyna w składzie Patryk Jakowczyk, Bartosz Kotliński, Krystian Piechowiak i Hubert Nazwalski walczyła bardzo dzielnie, ale ostatecznie [ ... ]

więcej...
"PTASIOLUBY” DZIUPLAKOM
02 Maj 2019 11:52

Na zajęciach SK LOP zajęliśmy się wieszaniem budek lęgowych dla ptaków. ,,Domki” powiesiliśmy w parku przy MOW. Podczas wieszania budek pamiętaliśmy o odpowiedniej wysokości pnia drzewa i zwróceniu otworu wejściowego w kierunku południowo-wschodnim. Mamy nadzieję, że budki lęgowe zostaną zasiedlone w najbliższym czasie gdyż ,,MIŁOŚĆ” w powietrzu już fruwa.

więcej...
,,BAJKA” w potrzebie
06 Maj 2019 10:04,,BAJKA” w potrzebie

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w pomoc bezdomnym zwierzętom i wsparli Przytulisko w Myśliborzu. Teraz szczególnie chodzi nam o BAJKĘ, która jest chora, wymaga szczególnego leczenia i karmy. Uczniowie przekazali zebrane materiały i poznali warunki w jakich żyją opuszczone zwierzęta. Młodzież przekonała się, że posiadanie psa to nie tylko przyjemnoś [ ... ]

więcej...
Łobrzenica 2019
26 Kwi 2019 19:36Łobrzenica 2019

W dniu 08.04.2019 r., drużyna piłki nożnej Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego z Renic brała udział w IV Integracyjnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej zorganizowanym przez wychowawców i dyrekcje MOW w Łobżenicy. Celem turnieju była współpraca i integracja lokalnego środowiska szkolnego, popularyzacja piłki nożnej i umożliwienie młodzieży udziału w atrakcyjnej formie czynnego w [ ... ]

więcej...

Turniej do VI MP MOW wpiłce nożnej na "Orliku"

        W dniu 11.05.2018 r., nasza drużyna piłki nożnej brała udział w Turnieju Eliminacyjnym do VI Mistrzostw Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w Piłce Nożnej na ,,Orliku”, organizowanym przez MOW Trzciniec w miejscowości Czaplinek.
        W turnieju brało udział 6 drużyn reprezentujących Młodzieżowe Ośrodki Wychowawcze z Trzcińca – gospodarz, Rzepczyna, Debrzna, Polanowa, Podborska oraz Renic. Po słabym początku i porażkach 1:0 z Rzepczynem i 2:1 z Trzcińcem, zaczęliśmy grać to co umiemy, czyli tzw. ,,klepkę” i wygraliśmy 4:0 z Debrznem, 5:0 z Polanowem i 6:0 z Podborskiem. Najlepszym bramkarzem oraz zawodnikiem zostali wybrani nasi zawodnicy Bartek i Kamil. Celem turnieju była popularyzacja piłki nożnej w środowisku młodzieży niedostosowanej społecznie, aktywnego wypoczynku oraz promowanie zdrowego stylu życia, wychowania poprzez sport, rozbudzanie zdrowego współzawodnictwa i rywalizacji w duchu fair play.
        Organizatorom dziękujemy za gościnne przyjęcie i poczęstunek oraz życzymy dalszych sukcesów w reprezentowaniu naszego regionu w Mistrzostwach Polski w Lwówku Śląskim.

Zenon Wójciak

czap4czap2czap3czap1