Ośrodkowe mistrzostwa w piłkę nożną, sezon 2018/2019

Dnia 08.06.2019 r. odbyła się druga runda (wiosenna) rozgrywek o Mistrzostwo Ośrodka w rozgrywkach grupowych w piłce nożnej na boisku trawiastym.
Mecze rozgrywane były system „każdy z każdym”, drużyny składały (6 w polu + bramkarz). Czas gry 2 x 20 min.
Celem rozgrywek było przygotowanie reprezentacji grupy do udziału w turnieju, wykorzystanie walorów piłki nożnej w oddziaływaniach wychowawczych, opiekuńczych, resocjalizacyjnych i popularyzacja piłki nożnej wśród młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym, umiejętność rywalizacji w duchu fair-play, kontrola i ocena sprawności fizycznej.
W pierwszym meczy grupa I pokonała grupę II (5:1), następnie wygrała z grupą V (6:1). Trzeci mecz bardzo emocjonalny i wyrównany pomiędzy grupą II i V zakończył się wygraną grupy II (4:3).
Najlepszą drużyną piłki nożnej w roku szkolnym 2018/2019 została drużyna grupy I, drugie miejsce przypadło dla grupy II, a trzecie dla grupy V. Najlepszy zawodnikiem rozgrywek w/w rozgrywek został Kamil Ż.
Wszystkim zawodnikom i opiekunom drużyn składam serdeczne podziękowania i życzę lepszych wyników w następnym roku szkolnym.

 Wychowawca
Zenon Wójciak

mis 1mis 2mis 3mis 4mis 5