Turniej w Mogilnie

Dnia 04.06.2019 r., nasi wychowankowie po raz kolejny brali udział w VIII Wiosennym Turnieju Ośrodków Wychowawczych w piłce nożnej w Mogilnie. Organizatorem turnieju był Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Bielice.
Celem turnieju była popularyzacja piłki nożnej wśród młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym. Piłka nożna jako alternatywa do spędzania czasu wolnego oraz rywalizacji w duchu fair-play przy kulturalnym kibicowaniu.
Mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym”, w turnieju uczestniczyło 8 drużyn z województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego. Drużyny składały się z 6 zawodników (pięciu w polu + bramkarz). Czas gry wynosił 1x10 min. Nasza drużyna, minimalnie spóźniona, pierwszy mecz rozegrała bezpośrednio po przebyciu z MOW Babimost i uległa (2:1), następnie przegrała z MOW Antoniewo (1:0). Kolejne mecze i wyniki to wygrane z MOW Gołotczyna (3:1), MOW Bielice (2:0) i z MOW Strzelno (2:1), następnie porażka z MOW Koźmin (4:1) i na koniec remis z MOW Debrzno (2:0).
W klasyfikacji końcowej najlepszą drużyną turnieju została drużyna z MOW w Debrznie, II miejsce MOW Antoniewo, a my wspólnie z MOW Strzelno z taką samą ilością punktów zajęliśmy III miejsce.
Za zaproszenie i możliwość udziału w sprawnie zorganizowanym turnieju serdecznie dziękujemy organizatorom, a w szczególności Panu Markowi i dyrekcji Ośrodka z Bielic.

 Ze sportowymi pozdrowieniami
Zenon Wójciak

mo 1mo 2mo 3

Dnia 04.06.2019 r., nasi wychowankowie po raz kolejny brali udział w VIII Wiosennym Turnieju Ośrodków Wychowawczych w piłce nożnej w Mogilnie. Organizatorem turnieju był Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Bielice.

Celem turnieju była popularyzacja piłki nożnej wśród młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym. Piłka nożna jako alternatywa do spędzania czasu wolnego oraz rywalizacji w duchu fair-play przy kulturalnym kibicowaniu.

Mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym”, w turnieju uczestniczyło 8 drużyn z województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego. Drużyny składały się z 6 zawodników (pięciu w polu + bramkarz). Czas gry wynosił 1x10 min. Nasza drużyna, minimalnie spóźniona, pierwszy mecz rozegrała bezpośrednio po przebyciu z MOW Babimost i uległa (2:1), następnie przegrała z MOW Antoniewo (1:0). Kolejne mecze i wyniki to wygrane z MOW Gołotczyna (3:1), MOW Bielice (2:0) i z MOW Strzelno (2:1), następnie porażka z MOW Koźmin (4:1) i na koniec remis z MOW Debrzno (2:0).

W klasyfikacji końcowej najlepszą drużyną turnieju została drużyna z MOW w Debrznie, II miejsce MOW Antoniewo, a my wspólnie z MOW Strzelno z taką samą ilością punktów zajęliśmy III miejsce.

Za zaproszenie i możliwość udziału w sprawnie zorganizowanym turnieju serdecznie dziękujemy organizatorom, a w szczególności Panu Markowi i dyrekcji Ośrodka z Bielic.

Ze sportowymi pozdrowieniami

Zenon Wójciak