Turniej piłki nożnej w Świdwinie

W dniu 30.03.2019 nasi wychowankowie w ilości 1/3 wszystkich wychowanków Ośrodka uczestniczyli w IX Turnieju Piłki Nożnej Halowej im Ks. Kazimierza Lewandowskiego zorganizowanym przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Rzepczynie, a rozegranym na pięknej hali widowiskowo-sportowej ZSR w Świdwinie.
Celem turnieju jak zawsze była popularyzacja piłki nożnej wśród młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym, poznanie podstawowych zasad w piłkę nożną oraz kształtowanie umiejętności rozładowania napięć emocjonalnych podczas gry. Nasza drużyna po zaciętych meczach pokonała drużyny z MOW Podborska (2:0), Rzepczyno II (2:0), MOW Trzciniec (5:1), MOW Polanów (2:1) oraz uległ 1:2 z MOW Rzepczyno I.
Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna z MOW Rzepczyno I zdobywając 13 punktów i 15 bramek. Nasza drużyna zdobywając 12 punktów i 12 bramek zajęła II miejsce, a trzecie miejsce przypadło drużynie z MOW Polanowo, która zgromadziła 5 punktów. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybranym przez opiekunów drużyny został nasz wychowanek Kamil.

Organizatorom turnieju składamy serdeczne podziękowania za zaproszenie naszego Ośrodka do wzięcia udziału w sprawnie zorganizowanym turnieju.

Ze sportowymi podziękowaniami

Wychowawca Zenon Wójciak

rzep2019 1rzep2019 2rzep2019 3rzep2019 4