JAK UCHRONIĆ SIĘ PRZED HIV- AIDS ?

Światowy Dzień Walki z AIDS- święto obchodzone corocznie 1 grudnia z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia  od 1988 roku. Symbolem jedności z osobami zakażonymi wirusem HIV i cierpiącymi z powodu AIDS jest czerwona kokardka. Kolor czerwony ma symbolizować nie tylko krew, ale też gniew, walkę i miłość. Czerwona kokardka nawiązuje również do wsparcia rodziny, bliskich i przyjaciół osób chorych na AIDS. Uczniowie naszej szkoły przystąpili do testu wiedzy na temat HIV i AIDS, i wykazali się znajomością tematu.  W tym roku laureatami konkursu zostali: B. Kotliński, D. Tyszkowski, K. Chrystofiak i J. Ziemski. Konkurs przeprowadzono przy współpracy z Panią pielęgniarką.  Gratulujemy!


W. Kurnicka

Światowy Dzień Walki z AIDS- święto obchodzone corocznie 1 grudnia z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia  od 1988 roku. Symbolem jedności z osobami zakażonymi wirusem HIV i cierpiącymi z powodu AIDS jest czerwona kokardka. Kolor czerwony ma symbolizować nie tylko krew, ale też gniew, walkę i miłość. Czerwona kokardka nawiązuje również do wsparcia rodziny, bliskich
i przyjaciół osób chorych na AIDS. U
czniowie naszej szkoły przystąpili do testu wiedzy na temat HIV i AIDS, i wykazali się znajomością tematu. W tym roku laureatami konkursu zostali: B. Kotliński, D. Tyszkowski,
K. Chrystofiak i J. Ziemski. Konkurs przeprowadzono przy współpracy z Panią pielęgniarką. Gratulujemy!

W. Kurnicka