Caffejka MOW

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem Moniką Pawlak podjął decyzję o wprowadzeniu w życie ośrodka nowego przedsięwzięcia. 25 października 2018 r. odbyło się pierwsze, premierowe spotkanie Caffejki MOW. To spotkanie miało na celu zrelaksować, zabawić i doświadczyć czegoś nowego.
W kawiarnianej atmosferze, przy świecach i ciasteczku, wychowankowie wraz z nauczycielami i wychowawcami wykonywali śmieszne zadania, które związane były z obchodzonym w październiku DEN czy królowaniem jabłka.
Ponieważ w październiku obchodzimy też Międzynarodowy Dzień Muzyki, naszemu spotkaniu towarzyszył zespół muzyczny działający przy Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Myśliborzu.
W świetnej atmosferze, po blisko godzinnym spotkaniu, w dobrych nastrojach wychowankowie i dorośli pracownicy ośrodka powrócili do swoich zajęć, obmyślając już tematykę kolejnego spotkania Caffejki MOW.
Dziękujemy za wszelką pomoc i wsparcie Dyrektorom MOW w Renicach, nauczycielom i wychowawcom, pracownikom obsługi, Dyr. PSM w Myśliborzu – Agacie Myszak oraz opiekunom zespołu- Panom A. Wachowiczowi i K. Szuszkiewiczowi. Szczególne podziękowania należą się wychowankom: Wojtkowi Mikosowi, Dominikowi Tyszkiewiczowi i Kacprowi Chrystofiakowi, pomysłodawcom scenariusza i prowadzącym spotkanie.

cafejka 1cafejka 2cafejka 3cafejka 4cafejka 5cafejka 6